INXS Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
CliX!

 

 Portalul INXS Romania

In jos 
AutorMesaj
slapper
Admin
Admin



masculin
Number of posts : 24
Registration date : 29/10/2008

Portalul INXS Romania Empty
MesajSubiect: Portalul INXS Romania   Portalul INXS Romania Icon_minitimeMier Noi 05, 2008 6:37 pm

Dupa cum stiti deja de pe AlternativeMusic Forum, ForumGratuit ne permite sa atasam forumului si un portal care poate fi organizat in functie de priceperea noastra.

In cazul in care exista nelamuriri, probleme sau propuneri privind functionarea acestui portal, va rugam sa ne transmiteti opiniile in cadrul acestui topic.

Deocamdata, va asigur ca playerul audio si-a conturat deja o formula - speram noi - fiabila, fiind disponibile peste 100 de piese din repertoriul INXS. In scurt timp se vor mai adauga si alte trackuri (surpriza) cu formatia australiana. Playerul video va prezenta si el prin rotatie cate un clip cu INXS, modificarea video-ului inserat putandu-se realiza si la propunerea userilor.

Pentru a nu bloca portalul cu prea multe widgeturi, ne-am oprit deocamdata la aceasta formula. Ca optiuni prestabilite, playerul audio este setat sa ruleze pe shuffle tot playlistul. In cazul in care nu doriti sa ascultati muzica de pe portal, trebuie sa-i dati un 'stop' playerului. Pentru video, optiunea predefinita este legata de incarcarea piesei. Videoclipul ruleaza numai la comanda utilizatorului. Am ales aceasta combinatie cel putin din doua motive: nu am dorit sa transformam portalul intr-un Turn Babel audio-video dar ne-am gandit ca reprezinta si o optiune pentru cei care din diferite motive nu au la dispozitie colectia de piese cu INXS...

Noi atat ne-am priceput. Condica de sugestii si reclamatii 'software' va sta la dispozitie! scratch
Sus In jos
https://inxsromania.forumgratuit.ro
 
Portalul INXS Romania
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» BIOGRAFIE INXS
» DISCOGRAFIE INXS
» Galerie foto - INXS (minim doi, maxim sase!)
» Party INXS & NEW WAVE pe 21.11.2008 in Corner Club

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
INXS Romania :: X - Administrarea forumului (RO/EN) :: DAYS OF RUST-
Mergi direct la: