INXS Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
CliX!

 

 Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri...

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
slapper
Admin
Admin



masculin
Number of posts : 24
Registration date : 29/10/2008

Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Empty
MesajSubiect: Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri...   Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Icon_minitimeDum Noi 02, 2008 11:47 am

I-am ratat la Cerbul de Aur dar nu i-am ratat vara trecuta... si mai cunosc o mana de oameni inimosi cu care am impartasit aceasta 'experienta' de neuitat.
Amintirea pieselor din adolescenta traite la fata locului si hartia asta nu le cedez nici pentru un box cu toate release-urile! cheers

Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Biletinxssofia
Sus In jos
https://inxsromania.forumgratuit.ro
elena
Cherry Baby
Cherry Baby



Number of posts : 18
Registration date : 01/11/2008

Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Empty
MesajSubiect: Re: Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri...   Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Icon_minitimeDum Noi 02, 2008 3:51 pm

prin ce emotii am trecut noi cei 5 din grupul nostru prezent la Sofia, pana am gasit locatia, dar a meritat efortul
Sus In jos
elena
Cherry Baby
Cherry Baby



Number of posts : 18
Registration date : 01/11/2008

Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Empty
MesajSubiect: Re: Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri...   Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Icon_minitimeDum Noi 02, 2008 4:11 pm

eu i-am vazut si la Brasov, dar sunt mult mai incantata de J.D. decat de Jon Stevens
Sus In jos
Mode d'Esprit
Cherry Baby
Cherry Baby
Mode d'Esprit


feminin
Number of posts : 8
Age : 49
Localizare : Underneath the Colours
Registration date : 02/11/2008

Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Empty
MesajSubiect: Re: Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri...   Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Icon_minitimeDum Noi 02, 2008 10:16 pm

ce ziceati de tricouri?! jocolor

al meu e primit de la cea mai inexcessista fana ever met - ElenaInxs Smile

Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Dsc04890dj0.thAlbume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Thpix

cat despre postere ... panoul ala nu merita asa onoare Very Happy

Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Dsc04971eg0.thAlbume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Thpix

dar fetele - dap!
Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Dsc04981pn7.thAlbume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Thpix

souvenirurile Elenei
ia povesteste-ne cum si cand le-ai capatat Wink

Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Dsc04976rr5.th
Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Dsc04977oj0.thAlbume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Thpix
Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Dsc04978ze8.thAlbume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Thpix

sindrom de "afterglow" in plina manifestare; se cere un exorcism post-concert?!
Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Dsc04969al3.thAlbume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Thpix
Sus In jos
kaleid
Admin
Admin
kaleid


feminin
Number of posts : 17
Age : 34
Localizare : Computerwelt :)
Registration date : 01/11/2008

Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Empty
MesajSubiect: Re: Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri...   Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Icon_minitimeLun Noi 03, 2008 1:13 pm

Wish I was there... What a Face
Sus In jos
https://facebook.com/kaleid
elena
Cherry Baby
Cherry Baby



Number of posts : 18
Registration date : 01/11/2008

Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Empty
MesajSubiect: Re: Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri...   Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Icon_minitimeDum Noi 09, 2008 8:01 pm

pai Anemona , stii cum le-am capatat.............. acel bilet dupa concert gasit pe acolo prin sala, deoarece ale noastre fiind cumparate de pe net, erau diferite fata de cele cumparate de bulgari de la magazine, iar chestia aia de press access, am implorat-o pe o tipa de langa mine care avea doua, sa-mi doneze una asa ca suvenir, tipa a fost f amabila si imediat a scos unul de la gat si mi l-a dat, la care eu am inceput sa tip, ceea ce a facut sa se sperie nitel, posterele normal am inceput sa le jumulim dupa concert, ce sa mai................. va multumesc ca nu m-ati lasat sa merg singura de nebuna prin Sofia
Sus In jos
ionut capitanu
Cherry Baby
Cherry Baby
ionut capitanu


masculin
Number of posts : 5
Age : 40
Registration date : 01/12/2008

Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Empty
MesajSubiect: Re: Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri...   Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Icon_minitimeLun Dec 01, 2008 9:04 pm

Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... 31082008ll2md0
Sus In jos
http://tzushti.hi5.com
Continut sponsorizat





Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Empty
MesajSubiect: Re: Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri...   Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri... Icon_minitime

Sus In jos
 
Albume, tricouri, bilete la concert(e) si alte maruntisuri...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
INXS Romania :: KICK - 100% INXS (RO) :: THE GIFT-
Mergi direct la: